Derneğimizin Logosunu Seçiyoruz

Derneğimizin Logosunu Seçiyoruz

Yeni Yapılan genel Kurulda Derneğimizle alakalı ciddi değişiklikler yapıldı. Bunlardan en önemlisi Tüzük değişikliği ve Derneğin İsminin Kısaltılması oldu.

Eski ismi “Uşak İli Banaz İlçesi Yazıtepe Köyü Kalkındırma ve Dayanışma Derneği” olan derneğin isminin uzun olmasından kaynaklı resmi sıkıntılar yaşanmaktaydı. Yeni genel kurulda Üylerin isteği ile Dernek ismi Kısaltılarak düzeltilmiş oldu. Yeni ismi ” Uşak İli Banaz ilçesi Yazıtepe Köyü Derneği” olrak değiştirildi. Derneğin ismi ile birlikte Dernek logosununda değişmesi gündeme geldi. Daha Önceden benim teklifime sıcak bakmayan Dernek yönetimi Derneğin isminin değişmesi ile logonunda değişmesine karar verdi.

Bizde Alternatif Logolar tasarladık kendi acemi imkanlarımızla, bu logoları sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bunlardan beğendiğiniz logunun numarası ile yorum bölümünde bu numara olsun diye oy verirseniz çok oy alan logo derneğimizin logosu olacaktır.

Alternatif logo çalışması yapmak isteyen bu konuda uzman olan Köylülerimiz varsa çalışmalarını segileyipdeğerlendirebiliriz.

Lütfen İyi veya Kötü Yorum Yapın

 

Sami Topkaya Abinin Yaptırdığı Yeni logo Beğenip Yorum Yapabilirsiniz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ali aydoğdu dedi ki:

    Tasarımlar bizi temsil etmiyor. başka çalışmalar değerlendirilebilir.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi:
gaziantep escortsex shop